Reference

IROP, Energetické úspory v bytových domech
Paní Veselá pro naši firmu zajišťovala kompletní administraci z programu IROP, 78. výzva na BD v Blansku. Klientovi jsme tuto službu nabízeli společně s energetickými výpočty, které jsme prováděli z naší strany, abychom mu službu dodali jako celek, což požadoval. Se spoluprací jsem byl max. spokojen, jednotlivé kroky řešila paní Veselá velmi operativně a dotáhla celou akci k úspěšnému vyplacení dotace žadateli. Za tuto spolupráci ještě jednou děkuji a rád paní Veselou doporučím/doporučuji ostatním klientům.
Pavel Adam, jednatel společnosti OPTIMALIZACE BUDOV, s.r.o.

OPZ, Podpora sociálního podnikání
S paní Veselou jsme začali komunikovat v průběhu roku 2019 o možných dotačních možnostech. Ihned od začátku nás mile překvapila svým velmi proaktivním přístupem, kdy svou flexibilitou jasně předčila jiné firmy nabízející možnosti dotací. Na svých stránkách pravidelně aktualizovala možné dotační příležitosti, které jsme společně průběžně diskutovali - a to až do chvíle, kdy jsme se shodli na možnosti transformace naší firmy Imperium Holz, s.r.o. na sociální podnik. Naše firma se zabývá zaměstnáváním osob ve výkonu a po výkonu trestu, což nám společně s pílí, úsilím a znalostmi p. Veselé umožnilo společnými silami napsat výjimečný a velmi kvalitní projekt. Z naší strany byla do projektu vkládána maximální snaha o reálnost a přínos projektu, přičemž p. Veselá vnášela do projektu velmi kvalifikovaný pohled strany možného pohledu hodnotící komise. V závěru projektu, kdy nám už docházely síly paní Veselá velmi aktivně podporovala a pracovala na dokončení projektu tak, aby splňoval veškeré náležitosti a projekt byl řádně posunut k hodnocení. Projekt rozšíření výroby naší firmy ve výzvě č. 129, Sociální podnikání obdržel 78,75 bodu, čímž se umístil mezi cca 5% nejlepších projektů a bez problémů prošel s podporou v plném rozsahu. Projekt byl svým rozsahem velmi důkladně zpracován a jeho realizací jsme vyčerpali téměř celou podporu de minimis. 
V případě ostatních referencí na stránkách p. Veselé jsem byl z počátku a z předchozích zkušeností s jinými firmami velmi skeptický, nicméně vše dopadlo na výbornou, projekt od 1.1.2020 realizujeme, p. Veselá nám velmi pomáhá s jeho postupnou administrací a přináší mnoho cenných rad, díky kterým jsme pozvedli naše podnikání skokově o velký kus dál. 
Výsledky hodnotící komise projektu, který jsme s p. Veselou zpracovávali najdete zde.
S velkým díky a přáním všeho nejlepšího všem adeptům o nové dotační projekty, 
Ing. Martin Lepka, jednatel společnosti Imperium Holz, s.r.o.

S Lucií Veselou jsme spolupracovali na podání několika projektů z různých operačních programů – OP Zaměstnanost, Integrovaný regionální OP, OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Velkou pomocí byla její orientace ve všech programech, návrhy na možná řešení a co nejefektivnější využití programů. Samozřejmostí pak profesionálně napsaný podnikatelský plán a další dokumenty, které bychom sami odborně nesepsali. Těšíme se na další spolupráci!
Hana Valová, jednatelka BASS s. r. o.

Program Podpora podnikatelů v JMK
Lucie Veselá byla velice příjemná, milá a ochotná. Měla přehled ve všech věcech, co se dotací týče. Bez ní bych nikdy tuhle záležitost nevyřídila a ani bych o dané možnosti nevěděla. Určitě budu doporučovat dál.
Ivana Šťastná, OSVČ


Podnikatelský sektor

CYRRUS, a. s.
BASS s.r.o.
Maskot System, s.r.o.
EkoTIP ID, s.r.o.
Fiveman, s.r.o.
DATEX MORAVA, s.r.o.
T-MC66, s.r.o.
CNC Bednář, s. r. o.
KARTON P + P, spol. s r.o.
ALBA - METAL, spol. s r. o.
TEiKO, spol. s r. o.
Cígler Software a. s.
DMG Czech s. r. o. DECKEL MAHO GILDEMEISTER
NORMA Czech, s. r. o.
NUTRICIA DEVA, a. s.
Rodinný pivovar BERNARD a.s.

 

Neziskové organizace

Junák, z.s.
ParaCENTRUM Fenix, spolek
Sdružení Práh
KAMARÁD Jičín, z. s.
UMěDoma, z. s.

Obce 

Obec Uherčice
Obec Bohdalice-Pavlovice