Kontakt

Veselá dotace s.r.o.
IČO: 07111339
sídlo: Prokofjevova 2, 623 00 Brno
adresa: Hradská 264, 763 17 Lukov

Ing. Lucie Babušíková Veselá
Telefon: +420 723 509 493
            
Dotačnímu poradenství se věnuji již přes 15 let a mám zkušenosti ze všech oblastí projektového řízení. Za tuto dobu jsem již úspěšně zpracovala a/nebo zadministrovala přes stovku dotačních projektů. 

Zaměřuji se zejména na dotační tituly pro podnikatelské subjekty, obce a neziskové organizace. Úspěšnost mnou napsaných žádostí o dotaci se pohybuje dle druhu programu od 85 % do 100 %. 

Vystudovala jsem projektový management se specializací na Evropskou unii na Ekonomické fakultě VŠB-TUO. Svoji pracovní zkušenost jsem započala na straně poskytovatele v organizaci CzechInvest a poté jsem v mezinárodní poradenské společnosti psala a realizovala projekty pro klienty z různých oborů činnosti. Následně jsem se věnovala grantům jako externí poradkyně pro podniky i neziskové organizace a zároveň jsem pracovala jako interní auditorka v oblasti řízení dotací na Masarykově univerzitě. Moje poslední pracovní zkušenost je z neziskové společnosti a od té doby se dotačnímu poradenství věnuji externě. Celkově jsem úspěšně získala dotační prostředky pro řadu subjektů od firem přes neziskové společnosti a obce v různých typech dotačních programů - evropských, státních i mezinárodních - viz reference.